Grąžinimo sąlygos

Atšaukimo teisė
Per dvi savaites Jūs, nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., elektroniniu paštu) ir grąžindami gautas prekes. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos iki prekių grąžinimo dienos. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą ir grąžinti prekes. Užsakymo atšaukimą adresuokite:

info(eta)playbox.lt
 
Prekes grąžinti galite į Omniva paštomatą "Šiaulių VC YOUR SANDBOX" Tilžės g. 157. Pageidaujant kito grąžinimo metodo prašome iš anksto susisiekti telefonu arba el. paštu


Atšaukimo pasekmės
Užsakymo atšaukimo atveju Pirkėjas privalo grąžinti gautas prekes. Prekės grąžinamos gautos komplektacijos ir gautoje pakuotėje. Jei gautų prekių neįmanoma pilnai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Pirkėjas privalo Pardavėjui atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė ar pakuotė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma ir įprastoje parduotuvėje. Jeigu pakuotė sugadinta, ar neįmanoma joje saugiai Prekę transpuortuoti, tokiu atveju privaloma supakuoti Prekę taip, kad užtikrinti saugų jos transportavimą. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo grąžinamų prekių gavimo dienos.
Pristatymo išlaidos, sumokėtos Prekės įsigyjimo metu, negrąžinamos, ir Pirkėjas grąžinimo išlaidas apmoka pats.
 

Atšaukimo teisė negalioja:
• prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas;
• garso ar vaizdo įrašams, programinei įrangai, taip pat video žaidimams, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės;
• visų tipų eksploatacinėms medžiagoms, jei pažeista jų pakuotė.


Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą.
Standartinis garantinis laikotarpis naujoms prekėms - 12 mėn., naudotoms prekėms - 3 mėn., žaidimams ir eksploatacinėms medžiagoms – 14d., nebent prekės aprašyme nurodyta kitaip.

sample icon Nemokamas pristatymas

  Užsakymams virš 49€

Užsakymų, viršijančių 49€ sumą, pristatymas per kurjerius ar į Omniva savitarnos terminalus nemokamas

sample iconPagalbos telefonas

+370 648 00 400

Savo klientams suteikiame pagalbą ir konsultacijas telefonu žaidimų kompiuterių klausimais nuo 10:00 iki 20:00  kasdien, išskyrus sekmadienį.

sample iconPinigų grąžinimo garantija

Per 14 dienų

Visoms, pas mus įsigytoms prekėms yra taikoma 14 dienų grąžinimo gąrantija. Grąžinimo sąlygos